Na Snapchacie pojawi się platforma z grami

Na Snapchacie pojawi się platforma z grami

Lubicie grać w gry na Messengerze? Nie? To może na Snapchacie? No pewnie! Kolejna niepotrzebna funkcja, z której jednak skorzysta masa użytkowników jest już w drodze! 


Według serwisu The Information koncern Snap Inc. już tej jesieni stworzy specjalną platformę z grami, która będzie dostępna poprzez swoją aplikację. Twórcy chcą zrobić coś naprawdę dużego, gdyż chcą zakontraktować kilka znanych studiów deweloperskich, które miałyby przygotować odpowiednie tytuły na platformę Snapchata.

CEO Snapchata - Evan Spiegel


Po co niby na kolejnym medium społecznościowym potrzebne są gry?  O co z tym wszystkim chodzi? No oczywiście że nie tylko o zatrzymanie użytkowników i przyciągnięcie nowych, ale głównie o pieniądze, które mogą wygenerować.

Konkretne plany ani szczegóły nie są jeszcze znane, ale najprawdopodobniej jeszcze w tym roku możemy spodziewać się dużej aktualizacji Snapchata, która uszczęśliwi nas i nasze telefony o nowe miejsce do gier i zabaw.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.