Muzyczny prank i jego fenomen!

Muzyczny prank i jego fenomen!

Na YouTubie ostatnimi czasy panuje moda na pisanie do znajomych za pomocą tekstów piosenki. Wiele osób popiera tego typu działania, ale znajdują się też osoby znudzone, dla których "muzyczny prank" jest zwykłą dziecinadą i próbą gry na emocjach drugiej osoby. Co na ten temat sądzą YouTuberzy i jak duże potrafią być wyświetlenia tego typu filmów? Dowiecie się tego z naszego artykułu!


Tak naprawdę cały ten trend wypromowała YouTuberka o pseudonimie EniiaBlog, która na swoich ostatnich filmach z wkręcania znajomych ma zawsze powyżej 300 000 wyświetleń. Najpopularniejszy materiał przekroczył już  780 000 tysięcy odtworzeń, a liczby cały czas rosną. Według algorytmów strony socialblade w ciągu miesiąca zyskała ponad 105 tysięcy wyświetleń. Takich osiągnięć można tylko pozazdrościć, gratulacje Edyta!
Od tamtego momentu wielu twórców postanowiło spróbować swoich sił w celu nadążeniu nad trendem. Zakończyło to się z różnym skutkiem. Znalazło się też wiele osób, które wyśmiewają tego typu zachowanie m.in Mandzio, Gimper, Gargamel oraz Rudy Człowiek. Twórcy naprawdę w zabawny sposób pokazują głupotę tego wyzwania. Pamiętajcie, że przy oglądaniu tego typu trzeba zachować dystans, którym wykazali się wymienieni wcześniej YouTuberzy. Dobrym kontrargumentem przeciw telefonicznym prankom jest to, że to nic innego niż zabawa na cudzych emocjach. Nie wiemy co myśli osoba po drugiej stronie, gdy wyznajemy jej miłość. Trzeba uważać!Widzowie mają bardzo podzielone zdanie na temat wkręcania tekstem piosenki. Aby zachować obiektywizm postanowiliśmy wziąć komentarze z jednej i drugiej strony barykady. Widzów spod filmu, na którym wykonuje się pranka oraz komentarz spod filmu, w którym wyśmiewa się wspomniany wcześniej wkręt.
Widać że yt jest dla ciebie ważniejszy niż twoja dziewczyna? ;) - PRANKUJE MOJĄ BYŁĄ tekstem piosenki Love Yourself


PRANKUJĘ ex mojej pra pra BABCI tekstem piosenki niefiem popka co sie odpierdala z tym jutubem.. - PRANKUJĘ moją DZIEWCZYNĘ piosenką "NIE WIEM" Multiego


Uwielbiam te filmiki w Twoim wydaniu :D Jeśli ktoś ma dystans i poczucie humoru to je zrozumie - PRANKUJE CHŁOPAKA piosenką "Zróbmy to jeszcze raz"


Rudy Człowieku, gratulacje! Jak tak dalej pójdzie za tydzień będziesz w TOP 20 ;) Pozdro! - PRANKUJE BABCIE piosenką "RUDY SIĘ ŻENI"A co Wy sądzicie o tego typu wkrętach? Wkręciliście już swojego znajomego? Piszcie w komentarzach! 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.