Multi z filmem wyjaśniającym wypadek!

Multi z filmem wyjaśniającym wypadek!

O piątkowym wypadku Multiego słyszał już chyba każdy. Informacja szybko obiegła cały internet, a sam twórca raz na jakiś czas informował o swoim stanie zdrowia m.in. na Instagramie czy swojej grupie. Dziś Michał umieścił materiał, w którym wszystko wyjaśnia!


YouTuber publikacje filmiku z wyjaśnieniami zapowiadał już w sobotę, o czym informowaliśmy w tym artykule. Finalnie materiał pojawił się dziś o godzinie 19.00 na jego kanale w serwisie YouTube.

W swoim vlogu internetowy twórca rozwiał wszelkie wątpliwości krążące wokół wypadku, które miały na celu jedynie wzbudzić sensację i podać niesprawdzone informacje dalej. Oficjalna wersja mówi, że Michał zasłabł za kierownicą z powodu ostrego zapalenia oskrzeli, które go dopadło w związku z intensywnymi pracami nad nowymi produkcjami z ekipą SBmaffija. Multi jasne i zdecydowanie zaprzeczył plotkom o rzekomej brawurowej jeździe na nieodpowiedniej do tego drodze czy prowadzeniu w stanie nietrzeźwości. Choć ciężko nam w to uwierzyć, ktoś te plotki naprawdę wymyślił, a kolejni je powielali.

W filmie Michał pokazał również screen z aplikacji monitorującej prędkość. Wynika z niej że na trasie, w trakcie której doszło do wypadku, YouTuber miał średnią prędkość wynoszącą 68km/h.

Michał w wyniku wypadku nie ucierpiał bardzo poważnie. Przez najbliższe trzy tygodnie będzie musiał chodzić w specjalnym kołnierzu ortopedycznym.Wracaj do zdrowia Michał!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.