Multi miał wypadek samochodowy

Multi miał wypadek samochodowy

To wiadomość sprzed chwili - Multi ok. godziny 10:00 doznał wypadku samochodowego. Według posiadanych informacji, YouTuber znajduje się na ten moment w szpitalu, a jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.


O wszystkim dowiedzieliśmy się chwilę temu z jego facebookowej grupy, na której umieścił zdjęcie z miejsca zdarzenia. Widzimy na nim jego auto, które mocno poturbowane znajduje się w rowie. Twórca dodał do niego krótki komentarz pisząc jedynie... "eh".Widzowie od razu zaczęli dopytywać o najważniejszą rzecz, czyli co dokładnie się wydarzyło i czy nic nie stało się z jego zdrowiem. Michał napisał:
Tak wypadek miałem w szpitalu siedzę.

Według posiadanych przez nas informacji, Multiemu nie stało się nic poważnego. Nie wiadomo jednak, co było powodem wypadku. Życzymy powrotu do pełni zdrowia - trzymaj się Michał!

Źródło zdjęcia: Nowa Trybuna Opolska


Aktualizacja - 14:37 : Według informacji Policji, YouTuber z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z kierowanym przez 60-latka samochodem ciężarowym.  Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 45 w Jełowej (woj. opolskie).

 

Artykuł zostanie zaktualizowany, gdy tylko pojawi się więcej informacji w tej sprawie.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl