Multi z premierą płyty i dobre przyjęcie numeru Bedoesa z Rafonixem

Multi z premierą płyty i dobre przyjęcie numeru Bedoesa z Rafonixem

Young Multi zdążył już nas przyzwyczaić, że piszemy o nim już raczej tylko w kontekście muzycznym, ale Rafonix to już pewien powiew świeżości. 


Wczorajszy dzień i ten dzisiejszy był dla YouTuberów bardzo muzycznym dniem. Wczoraj bowiem premierę miała piosenka Bedoesa, w której gościnny występ zaliczył Rafonix, choć jest to występ raczej żartobliwy. Chociaż piosenka z jego wiązanką zmyślnych inwektyw nie podbije Eski, to całość prezentuje się naprawdę nieźle - zwłaszcza dla graczy, gdyż w kawałku znajduje się mnóstwo odwołań do tej gałęzi rozrywki. Teledysk stylizowany na GTA San Andreas jest natomiast wisienką na torcie.Piosenka przyjęła się dobrze, o czym świadczy fakt, że przekroczenie miliona wyświetleń jest kwestią bardzo krótkiego czasu.

Dzisiaj natomiast Young Multi może mieć powody do zadowolenia, gdyż właśnie ukazał się jego nowy album Trapstar, który można kupić tutaj lub w Empiku. Z okazji premiery płyty Multi wypuścił także nowy klip, w produkcję którego zostało zaangażowanych wiele osób, gdyż klip opowiada pewną historię: 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.