Multi rozdaje świąteczne prezenty w GTA V

Multi rozdaje świąteczne prezenty w GTA V

W ostatnim czasie na łamach naszego serwisu pojawia się coraz więcej artykułów o tematyce świątecznej. Wniosek jest jeden - YouTuberzy nie próżnują i już od początku grudnia rozpieszczają nas świetnymi akcjami i materiałami o radosnej tematyce. Michał Rychlik postanowił uraczyć swoich widzów unikalnym pomysłem i opublikować film z GTA V, który nieco odbiega od tego, co mogliśmy do tej pory zobaczyć na łamach serii z tej popularnej gry prowadzonej na jego kanale. 


Kilka dni temu opublikowany został świąteczny spot reklamowy marki Coca-Cola, w którym główną rolę grali twórcy internetowi. Nie zabrakło tam też Multiego. U nas natomiast pojawił się artykuł na temat tej reklamy, który możecie przeczytać w tym miejscu.

Multi, który już od dłuższego czasu współpracuje z firmą Coca-Cola, postanowił stworzyć samodzielnie unikalny materiał promocyjny tego napoju. Jednak nie w realnym świecie jak to miało miejsce w oficjalnym spocie, lecz w grze GTA V. Zarówno twórca jak i postać przez niego kierowana w grze, przebrani są w świąteczny strój, co nadaje filmowi jeszcze ciekawszy klimat.

Główny bohater filmu Michała pełni rolę Świętego Mikołaja, który jeżdżąc czerwoną furgonetką sygnowaną logiem wcześniej wymienionej marki, zbiera pomocników do pomocy i rozdaje im napoje. Materiał nie jest zwyczajną przechadzką po świecie popularnej gry, jak to ma najczęściej miejsce, lecz w tym filmie główną rolę gra fabuła i przejście do innego wymiaru - odejście od brutalnego charakteru serii gier GTA do świata pełnego ludzi chcących nieść pomoc innym. Trzeba przyznać, że twórca wykazał się kreatywnością zarówno jeśli chodzi o pomysł na sam świąteczny film jak i wideo promocyjne. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji obejrzeć najnowszego filmu Michała to zapraszamy poniżej:


Jesteśmy bardzo ciekawi jak rozwinie się miesiąc grudzień pod względem świątecznych gestów ze strony YouTuberów, bo jego początek wróży naprawdę bogaty w tematyczną treść okres. Przy okazji zapraszamy Was na lekturę dwóch poprzednich artykułów, które poświęcone były akcjom charytatywnym - o projekcie Sergiusza Górskiego oraz o akcji "Gramytatywnie" arhn.eu.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube