Wielki sukces nowego klipu Multiego!

Wielki sukces nowego klipu Multiego!

Bez wątpienia Multi może mieć ostatnio powody do zadowolenia. Jego najnowszy klip Plecak produkcji Michała Graczyka przyjął się naprawdę bardzo dobrze i w najlepszym swoim momencie zajął nawet drugą pozycję na stronie głównej polskiego YouTube'a.
Liczby zdecydowanie przemawiają za Multim. Klip został opublikowany 4 dni temu tj. 25 sierpnia, a już przekroczył milion wyświetleń. Wcześniej podobny sukces odniósł jego kawałek Nie wiem, jednak zajęło mu to wtedy parę dni więcej - przekroczył próg miliona 11 dni od publikacji. Warto wspomnieć, że Multi znajduję się obecnie na 19 miejscu pod względem ilości subskrypcji w Polsce z prawie 1,3 milionami stałych widzów.O sukcesie utworu świadczą także pozytywne reakcje widzów. Na chwilę obecną klip posiada ponad 70 tysięcy łapek w górę, a w komentarzach można odnaleźć wiele ciepłych słów w stosunku do twórcy:
Zajebiste, czekam na dalsze kawałki <3

MAMO NIE SPRZĄTAJ, MULTI POZAMIATAŁ!!

Niezłe, a pomyśleć że jeszcze niedawno nagrywałeś minecrafta.

Dobra robota, oby tak dalej :)

Multi na eurowizje 2017 xD

Klip znalazł się także na niebywale wysokiej pozycji w karcie Na Czasie na YouTube. W momencie pisania tego artykułu jest to 6 miejsce, ale jeszcze wczoraj była to 2 pozycja!

Do utworu Young Multiego odniósł się w swoim materiale także Boxdel. Zwraca on uwagę na fakt, że po dość odważnym odejściu Multiego od swojego pierwotnego contentu, potrafił on zrobić z siebie rapera za co jest naprawdę propsowany. Jak sam też stwierdził, nie powstydziłby się słuchać najnowszego kawałka u siebie w aucie. Zachęcał również by pomóc klipowi w osiągnięciu wspomnianego wcześniej miliona wyświetleń.Najnowszy kawałek Multiego słychać także na filmie AbstrachujeTV na ich profilu na Instagramie:
Z naszej strony życzymy Multiemu podobnych sukcesów w jego karierze w przyszłości. Oby tak dalej! A co wy sądzicie o jego najnowszym kawałku? Dajcie znać w komentarzach!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.