Multi z relacją ze swojego pierwszego koncertu!

Multi z relacją ze swojego pierwszego koncertu!

Parę dni temu na łamach naszego serwisu pisaliśmy o pierwszym solowym koncercie Young Multiego, który miał miejsce 12 stycznia w Katowicach. Na jego kanale pojawiła się właśnie krótka relacja z tego prawdziwie niezapomnianego wydarzenia, pokazująca wiele świetnych ujęć prosto z gorącej sceny!


Koncert odbył się w katowickim Mega Klubie w ramach promocji najnowszej płyty Multiego pt. Nowa Fala. Okazał się oczywiście dużym sukcesem, zarówno pod względem ogólnej organizacji jak i co najważniejsze znakomitej widowni, która żywiołowo reagowała na kolejne kawałki młodego rapera. Mimo stresu, który przecież miał prawo towarzyszyć twórcy, bez cienia wątpliwości może zapisać to wydarzenie do udanych. Na jego kanale pojawiła się właśnie zapowiadana relacja z koncertu nad której wykonaniem czuwał Borys Biernacki.W komentarzach pod filmem ludzie nadal wspominają to świetne wydarzenie co tylko pokazuje, że Multi wraz ze swoją pracą idzie w naprawdę dobrym kierunku.
Było zajebiscie!! Tyle emocji i ludzi! Dawno tak sie nie bawiłam????

Mega widownia! Nie stoją jak słupki na wielu koncertach, widać, że bawią się zajebiście! Pozdro! :D

Gdzie są hejterzy? :v

Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne duże koncerty w ramach zapowiadanej trasy z Multim w roli głównej. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek i kolejne wydarzenia będą jeszcze bardziej udane niż to ostatnie. Gratulujemy i czekamy na więcej!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.