Multi nagrał nowy klip!

Multi nagrał nowy klip!

Wczoraj w siedzibie swojej agencji Multi kręcił pierwsze sceny do swojego najnowszego teledysku. Będzie to już czwarty klip po realizacjach do utworów "Nie wiem", "Sam". "STOP". Tym razem piosenka utworzona będzie w kolaboracji z dwoma muzycznymi producentami z Chicago. Zapowiada się niezły kawałek!


Niecały miesiąc temu swoją premierę miał kawałek "STOP" o czym pisaliśmy TUTAJWczoraj chłopaki ponownie zebrali się we Wrocławiu i nagrywali teledysk do nowego utworu. Relację backstage mogliśmy śledzić na snapchatach Multiego, Merghaniego oraz sieci GetHero. Dodane zostało również kilka fotek na Instagram Mulciaka. Możecie zobaczyć je poniżej:

KRĘCIMY KLIPY YO 😈 MUSIC VID DAY 💪🏽#squad #abg4life @xmerghani @strogod


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Young Multi / ANGEL BOYZ GANG (@igotswaglikeahorse)


Kręcimy 🔥 @joshhmusik @xmerghani @strogod #abg4life #squad #daaviatorz #fromChicago2Poland

Film zamieszczony przez użytkownika Young Multi / ANGEL BOYZ GANG (@igotswaglikeahorse)


Skończyliśmy kręcić nowy klip🔥 - Jak chcecie zobaczyć BACKSTAGE i inne głupoty to wbijać na snapchat: GetHero😉 #ABG4LIFE #SQUAD


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika jakub merghani (@xmerghani)
Jak już wyżej wspomnieliśmy, autorami bitu są zagraniczni producenci. Wczoraj na swoich Instagramach pochwalili się, że pracę nad wspólnym teledyskiem trwają. Obczajcie ich konta:
S/O to my bro @igotswaglikeahorse for all the love he showing me and gang new music on the way #DaAviatorz #Abg4life


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joshh|DaAviatorz (@joshhmusik)

Z tego pierwszego posta, możemy wnioskować że najnowszy kawałek Multiego nazywać się będzie "Sitdown". Jednak są to tylko domysły, oparte na hasztagach posta.


 Słuchacie Young Multiego? Która piosenka podoba Wam się najbardziej? 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.