Pierwszy solowy koncert Young Multiego zapowiedziany!

Pierwszy solowy koncert Young Multiego zapowiedziany!

Emocje po wczorajszej premierze nowej piosenki Young Multiego jeszcze nie opadły, jednak fani Michała zostaną pozytywnie zaskoczeni kolejny raz. Co tym razem przygotował twórca? Już niedługo Multi zagra swój pierwszy solowy koncert, a my na żywo będziemy mogli usłyszeć wszystkie utwory!


Wczoraj na kanale Multiego pojawił się utwór "Diamenty" na którym gościnnie pojawił się również Bedoes. Piosenka szybko zdobyła ogromną popularność, a pierwszy milion wyświetleń udało jej się zyskać w mniej niż dobę po publikacji na YouTube.


Young Multi nie zwalnia jednak tempa i szykuje dla swoich fanów pierwsze tego typu wydarzenie w jego karierze. Już 12 stycznia w klubie "MegaClub" w Katowicach będziemy mogli na żywo usłyszeć Michała podczas jego debiutanckiego oraz solowego koncertu. Wcześniej Multi występował już miedzy innymi podczas MeetUp'a, jednak przyszły koncert będzie zupełnie czymś nowym. Michał planuje także odwiedzić inne miasta, co oznajmił dzisiaj na swoich social mediach. Czy trasa może oznaczać, że już niedługo usłyszymy całą płytę?

Wstęp mają osoby, które ukończyły 15 lat, a bilety możecie znaleźć tutaj. Dołączajcie także do oficjalnego wydarzenia na Facebook'u, gdzie na bieżąco poznacie wszystkie informacje o koncercie. My nie możemy się już doczekać!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Multi z pierwszym miejscem na OLIS!

Sprawdź swoje statystyki Spotify z 2017 roku!

"Nowa Fala" Young Multiego w sprzedaży! Będzie wielki sukces?

Multi w TOP10 polskiego YouTube!

Muzyka latynoska bije rekordy popularności na YouTube

Nowa piosenka Braci Malczyńskich już jest!