Taki sprzęt chciałby mieć chyba niejeden gracz - MSI z nowymi gamingowymi laptopami!

Taki sprzęt chciałby mieć chyba niejeden gracz - MSI z nowymi gamingowymi laptopami!

Jeśli jesteście graczami to na pewno spotkaliście się przeróżnymi markami, które produkują dedykowany sprzęt właśnie dla wymagających użytkowników. Jedną z takich najpopularniejszych firm jest niewątpliwie MSI, która od lat zajmuje się tworzeniem notebooków, kart graficznych oraz płyt głównych z serii Gaming. Na targach CES 2017 zapowiedziano właśnie nowe notebooki zawierające w sobie procesory Intel Core i7 siódmej generacji!


MSI nieustannie dopieszcza swoich największych fanów fundując im wszelkie nowinki technologiczne w postaci nowych kart graficznych, kart głównych czy gamingowych notebooków, które cieszą się dużą popularnością. Niedawno odbyły się targi CES 2017, gdzie producent ogłosił, że nowe laptopy zostaną zaopatrzone w procesor Intel® 7. generacji KabyLake. Pozwoli to na poprawienie wydajności nowych maszyn od 15% w wersji non-OC do 25% w wersji OC.

Oto cztery przykłady, do czego można wykorzystać nowo odkrytą moc: większa szybkość obliczeń, obsługa formatu wideo 4K, multimediów i wirtualnej rzeczywistości VR.

710

a1

Ulepszenia w nowych produktach spod szyldu MSI mają na celu przede wszystkim zadowolenie najbardziej wymagającego użytkownika, który potrzebuje naprawdę mocnego sprzętu, który pozwoli w pełni skorzystać z nowoczesnych technologii. Takim przykładem jest wsparcie dla VR. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami np. HTC VIVE to korzystając z nowych notebooków z siódmą generacją procesorów będziecie w stanie w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w coraz bardziej popularniejszej technologii.

vr-new

Oprócz nowych procesorów, MSI postanowiło wprowadzić do swojego arsenału kartę graficzną NVIDIA GeForce® GTX1050 oraz GTX1050 Ti, która swoją wydajnością o 15% przewyższa GTX965M. MSI zamierza także zastąpić produkt GTX960M kartą GTX 1050. Taki sprzęt przeznaczony będzie dla wymagających graczy i zaawansowanych użytkowników.c

Firma postanowiła w swoich nowych produktach zadbać także o poziom jakości dźwięku. Największy skok usłyszymy podczas korzystania z zestawu VR. Od teraz użytkownicy tej technologii będą mogli doświadczyć pierwszego na świecie systemu Nahimic VR 7.1, który przewidziany jest tylko i wyłącznie dla wybranych modeli notebooków od MSI.

snap10

MSI ciągle usprawnia swoje produkty o coraz to ciekawsze funkcje i ulepsza te już istniejące. Teraz pytanie do Was - kto z Was posiada jakiś sprzęt właśnie z tej firmy? Piszcie!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.