Taki sprzęt chciałby mieć chyba niejeden gracz - MSI z nowymi gamingowymi laptopami!

Taki sprzęt chciałby mieć chyba niejeden gracz - MSI z nowymi gamingowymi laptopami!

Jeśli jesteście graczami to na pewno spotkaliście się przeróżnymi markami, które produkują dedykowany sprzęt właśnie dla wymagających użytkowników. Jedną z takich najpopularniejszych firm jest niewątpliwie MSI, która od lat zajmuje się tworzeniem notebooków, kart graficznych oraz płyt głównych z serii Gaming. Na targach CES 2017 zapowiedziano właśnie nowe notebooki zawierające w sobie procesory Intel Core i7 siódmej generacji!


MSI nieustannie dopieszcza swoich największych fanów fundując im wszelkie nowinki technologiczne w postaci nowych kart graficznych, kart głównych czy gamingowych notebooków, które cieszą się dużą popularnością. Niedawno odbyły się targi CES 2017, gdzie producent ogłosił, że nowe laptopy zostaną zaopatrzone w procesor Intel® 7. generacji KabyLake. Pozwoli to na poprawienie wydajności nowych maszyn od 15% w wersji non-OC do 25% w wersji OC.

Oto cztery przykłady, do czego można wykorzystać nowo odkrytą moc: większa szybkość obliczeń, obsługa formatu wideo 4K, multimediów i wirtualnej rzeczywistości VR.

710

a1

Ulepszenia w nowych produktach spod szyldu MSI mają na celu przede wszystkim zadowolenie najbardziej wymagającego użytkownika, który potrzebuje naprawdę mocnego sprzętu, który pozwoli w pełni skorzystać z nowoczesnych technologii. Takim przykładem jest wsparcie dla VR. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami np. HTC VIVE to korzystając z nowych notebooków z siódmą generacją procesorów będziecie w stanie w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w coraz bardziej popularniejszej technologii.

vr-new

Oprócz nowych procesorów, MSI postanowiło wprowadzić do swojego arsenału kartę graficzną NVIDIA GeForce® GTX1050 oraz GTX1050 Ti, która swoją wydajnością o 15% przewyższa GTX965M. MSI zamierza także zastąpić produkt GTX960M kartą GTX 1050. Taki sprzęt przeznaczony będzie dla wymagających graczy i zaawansowanych użytkowników.c

Firma postanowiła w swoich nowych produktach zadbać także o poziom jakości dźwięku. Największy skok usłyszymy podczas korzystania z zestawu VR. Od teraz użytkownicy tej technologii będą mogli doświadczyć pierwszego na świecie systemu Nahimic VR 7.1, który przewidziany jest tylko i wyłącznie dla wybranych modeli notebooków od MSI.

snap10

MSI ciągle usprawnia swoje produkty o coraz to ciekawsze funkcje i ulepsza te już istniejące. Teraz pytanie do Was - kto z Was posiada jakiś sprzęt właśnie z tej firmy? Piszcie!

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!