Mrozik z Ponków powrócił na YouTube!

Mrozik z Ponków powrócił na YouTube!

A właściwie to już nie jest z Ponków, o czym YouTuber planuje nagrać niedługo film i wytłumaczyć powody rozstania ze swoją ekipą. Koniec tego rozdziału jest jednak początkiem kolejnego i wygląda na to, że Mrozik uderzy ze zdwojoną siłą!


Według zapowiedzi Mrozik w niedzielę opublikuje film, w którym wyjaśni powody swojego odejścia od Ponków. Ponadto opowiedział on dlaczego miał przerwę na YouTube i co robił w tym czasie. Okazuje się, że między innymi tworzył teledyski dla SexMasterki i został kierownikiem produkcji Ajgora Ignacego, z którym rozwijają studio filmowe Prodigio.Jak sam Wiktor stwierdził, ma on za dużo pomysłów w głowie, dlatego ma zamiar wrzucać przez 7 dni filmy w różnych stylach: komedia, lifestyle, wywiad, muzyka, wyzwanie i wyznanie. Oto pierwszy z nich:To od widzów zależy, jak będzie wyglądał kanał Mrozika, bo dwa wytypowane przez publiczność formaty będą przez niego stale rozwijane. Dzisiaj pojawi się kolejny film na jego kanale i jesteśmy bardzo ciekawi, jak będzie on wyglądał i które z formatów spodobają się widzom.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.