Mrozik mówi o gorzkim odejściu z Ponków!

Mrozik mówi o gorzkim odejściu z Ponków!

Mrozik jakiś czas temu powrócił na YouTube ze swoim kanałem, który zamierza stale rozwijać, o czym pisaliśmy tutaj. W pierwszym materiale na swoim kanale obiecał on opowiedzieć o rozstaniu z Ponkami i właśnie się go doczekaliśmy. 


Mrozik potrzymał swoich widzów w lekkiej niepewności, ale na taki materiał po prostu trzeba poczekać. YouTuber w końcu publicznie rozlicza się ze swoją ekipą, z którą był kojarzony, należy więc docenić jego szczerość. Oto obiecywany przez niego materiał:Na początku YouTuber przytacza historię powstania Ponków i tego, jak cała ekipa się ze sobą poznała. Zdradza on także, jak wyglądały kwestie finansowe w Ponkach i tłumaczy, dlaczego nie były one najważniejsze. To właśnie na tej kwestii Mrozik skupia się najbardziej, bo jest zresztą na czym. Sytuacja w Ponkach nie wyglądała najlepiej, a o uczciwości twórcy mogli pomarzyć.

Mrozik wykorzystał swój film jeszcze do tego, żeby oficjalnie podziękować widzom, którzy oglądali go na kanale Ponków, a także przybliżył swoje relacje z dawną ekipą.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.