MrBeast z największym tygodniowym przyrostem subskrypcji na YouTube w tym roku

MrBeast z największym tygodniowym przyrostem subskrypcji na YouTube w tym roku

MrBeast niedawno zyskał status najpopularniejszego YouTubera na świecie. Twórca jednak na tym się nie zatrzymuje i w ostatnich dniach ustanowił nowy rekord serwisu w 2022 roku. Jaki dokładnie?


MrBeast, a właściwie Jimmy Donaldson, niedawno wyprzedził PewDiePie i zyskał miano twórcy najpopularniejszego solowego kanału YouTube na świecie. Jimmy jednak wciąż nie poprzestaje na swoich poprzednich sukcesach i wciąż zaskakuje widzów nowymi pomysłami na filmy oraz nowe współprace z markami. W ostatnim czasie pisaliśmy m.in. o tym, że MrBeast pojawił się w Fortnite. Mniej więcej w tym samym czasie, YouTuber pobił nowy rekord platformy.

Donaldson w dniach 12-18 grudnia osiągnął ponad 3 miliony i 188 tysiące nowych widzów. Jest to tym samym największy przyrost subskrypcji w ciągu jednego tygodnia na YouTube w 2022 roku.

 Do rekordu światowego YouTube jest jednak daleko. Swego czasu indyjski YouTuber i streamer - CarryMinati - w ciągu jednego tygodnia zdobył ponad 5,5 mln nowych subskrybentów. Czy MrBeast pobije swój tegoroczny rekord i spróbuje zbliżyć się do wspomnianego wyniku? Nie jest to wykluczone, tym bardziej, że Jimmy ciągle zaskakuje nas nowymi i viralowymi pomysłami.

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.