MrBeast planuje najdroższe wideo w historii swojego kanału

MrBeast planuje najdroższe wideo w historii swojego kanału

Na początku 2022 roku MrBeast stał się najszybciej rozwijającym się kanałem w serwisie YouTube. Każdy kolejny film twórcy zdobywa niesamowitą popularność, ale i kosztuje go masę pieniędzy. YouTuber ujawnił, że niedługo zrealizuje swój najdroższy projekt.


Dzieje kanału MrBeasta sięgają 2012 roku. Od tamtego czasu Jimmy Donaldson stworzył setki filmów, które z roku na rok przekraczają coraz dalej położone granice. Do najbardziej spektakularnych projektów twórcy należy zasadzenie 20 milionów drzew, wybudowanie repliki fabryki czekolady, czy odwzorowanie serialu Squid Game w prawdziwym życiu. Każda z powyższych inicjatyw kosztowała twórcę miliony dolarów.Obecnie kanał MrBeast posiada 99 milionów subskrypcji na YouTube. Z tego powodu Jimmy zakomunikował za pomocą Twittera o długo planowanym, specjalnym filmie, który zjawi się na kanale po oficjalnym zdobyciu 100 milionów subskrybentów.

 

YouTuber zapowiada, że nad tym materiałem pracowano przez cały ostatni rok i będzie to najdroższy oraz najbardziej szalony film w historii kanału.

Jako że projekty MrBeasta, to prawdziwy fenomen ostatnich lat platformy, trudno nie czekać na niespodziankę od tego twórcy!

Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.