MrBeast z pierwszą fizyczną burgerownią. Na otwarcie przyszły tysiące ludzi

MrBeast z pierwszą fizyczną burgerownią. Na otwarcie przyszły tysiące ludzi

Wczoraj w galerii handlowej "American Dream" w New Jersey, MrBeast otworzył swoją pierwszą fizyczną restaurację sieci "Beast Burger". Na miejscu pojawiły się tysiące ludzi, które zapełniły niemal cały obiekt. YouTuber pochwalił się, że pobity został rekord świata w największej liczbie sprzedanych burgerów przez jeden lokal tylko jednego dnia.


MrBeast Burger zaczynał jako marka restauracyjna w ramach tzw. "Virtual Dining Concept", która oferowała dostawy z wielu punktów znajdujących się w różnych miejscach Stanów Zjednoczonych. W związku z olbrzymim sukcesem sieci, która zamówienia zbierała przez osobną aplikację, MrBeast postanowił uruchomić swój pierwszy fizyczny lokal gastronomiczny z pełną obsługą. Nie spodziewał się jednak tego, że od początku restauracja będzie cieszyła się aż takim zainteresowaniem.

Według relacji, na miejscu pojawiło się ponad 10 tysięcy widzów MrBeast'a. Tłum zapełnił trzy piętra wielkiego centrum handlowego, a kolejka po burgera liczyła kilka tysięcy osób. Oto jak skomentował to wydarzenie sam YouTuber:


Nasze wielkie otwarcie pobiło rekord świata w ilości sprzedanych burgerów w ciągu jednego dnia przez jedną restaurację lol. Próbowałem też zrobić zdjęcie z każdym, kto się pojawił, prawdopodobnie zrobiłem kilka tysięcy zdjęć... Jestem tak wyczerpany.

Trzeba przyznać, że zainteresowanie burgerownią MrBeasta jest ogromne. Wydaje się zatem kwestią czasu to, kiedy powstanie kolejny fizyczny lokal Beast Burger.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.