MrBeast ma już 100 mln subskrypcji!

MrBeast ma już 100 mln subskrypcji!

MrBeast przekroczył właśnie próg 100 milionów subskrybentów na swoim głównym kanale. Twórca uwiecznił ten moment podczas transmisji na żywo.


MrBeast to jeden z najpopularniejszych influencerów na świecie. Zainteresowanie jego twórczością zaczęło dynamicznie rosnąć, kiedy to zaczął realizować materiały charakteryzujące się ogromnym rozmachem i budżetem. To właśnie na tego typu projektach opiera się aktualnie działalność mężczyzny.

Wczoraj miał on niemałe powody do świętowania, bowiem jego główny kanał przekroczył próg 100 milionów subskrybentów. Do tej pory udało się to wyłącznie jednemu samodzielnemu influencerowi - mowa rzecz jasna o PewDiePie'u. MrBeast udokumentował tę znamienną chwilę za pośrednictwem transmisji na żywo. Twórca nie krył swojej radości i skomentował osiągnięcie w następujący sposób:
Ponad milion osób świętowało ze mną 100.000.000 subskrybentów. YouTube to jedyna rzecz, która zawsze mnie uszczęśliwiała i jestem wdzięczna, że mogę to robić codziennie do końca życia :) Chcę również powiedzieć, że bez względu na to, jak duży będę, nigdy nie będę właścicielem rezydencji, jachtu, Lamborghini itp. Wszystko czego chcę to robić jak najlepsze filmy i pomagać jak największej liczbie osób.

 MrBeast tworzy treści na YouTube od 2012 roku, lecz tak naprawdę zaczął się robić popularny dopiero w okolicach 2018 roku, kiedy to zaczął organizować nietypowe projekty.

Warto przypomnieć, że 4 sierpnia premierę będzie miał największy projekt MrBeasta. Na ten moment jeszcze nie wiadomo do końca, co to będzie, lecz na pewno coś ogromnego. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość.

 

Oglądacie filmy MrBeasta? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.