MrBeast wydał już milion posiłków dla potrzebujących

MrBeast wydał już milion posiłków dla potrzebujących

MrBeast jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się twórców YouTube na świecie. Na szczególne uznanie zasługują wszelkie akcje charytatywne prowadzone przez YouTubera. Za pomocą kanału „Beast Philanthrophy” MrBeast oddał ponad milion posiłków potrzebującym.


Jimmy Donaldson nie przestaje nas zaskakiwać kolejnymi sukcesami swoich pomysłów. Powstały w zeszłym roku kanał „Beast Philantrophy” ma jeden hojny cel - przeznaczać wszystkie pieniądze zebrane z reklam, deali z markami i sprzedanej odzieży na budowanie magazynu z żywnością.

Wielka spiżarnia MrBeasta w ostatnim okresie świątecznym wręczyła w ręce potrzebujących społeczności aż 60 tysięcy posiłków.W ostatnich miesiącach twórca kilkukrotnie rozdawał ciepłe ubrania, przygotowywał jedzenie, a nawet współpracował z organizacją World Center Kitchen, z którą wspólnie wsparli rodziny dotknięte przez huragany.MrBeast z dumą poinformował, że ostatnio odbyła się największa zbiórka jedzenia całego kanału Beast Philantrophy - ponad 300 wolontariuszy i ponad 10 tysięcy nakarmionych rodzin. Ogółem, zliczając wszystkie dotychczasowe akcje kanału, potrzebującym rozdano ponad 1 milion posiłków.

Z pewnością twórcy należą się wielkie słowa uznania. Tym bardziej że ekipa MrBeasta nie zwalnia tempa - właśnie trwa ogromna zbiórka pieniędzy na oczyszczenie oceanów!

Dawid Ignasiak

Studiuję copywriting na UMK w Toruniu. Pasjonat nowoczesnych mediów, psychologii oraz sztuki iluzji.