Nowa broń w Counter-Strike: Global Offensive!

Nowa broń w Counter-Strike: Global Offensive!

Chociaż ostatnio to Fortnite święci triumfy w świecie gier wideo i na samym YouTube, to Valve stara się cały czas uatrakcyjniać swoją sztandarową produkcję, czyli Counter-Strike: Global Offensive. Tym razem dodano zupełnie nową broń. 


Niedawno Valve wprowadziło do CS'a nowy interfejs, który znacząco usprawnił rozgrywkę i odświeżył jej wygląd. Tym razem studio oddaje w ręce graczy nową trajkotkę.

Jest nią pistolet maszynowy MP5-SD, który w ekwipunku może zająć slot przeznaczony dla MP7.  Nowy pistolet ma łączyć w sobie szybkie tempo ruchu oraz sporą dyskrecję dzięki zamontowanemu tłumikowi. Nie sprawdzi się jednak podczas poruszania się. Oto nowe cacko:Nową broń można testować w meczach z botami oraz na serwerach uproszczonych i deathmatchach. Nowość w naszym ekwipunku najprawdopodobniej nie przywróci świetności Counter-Strike'owi ani nie zwali z piedestału Fortnite'a, jednak oczywiście warto docenić starania twórców.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.