Motocyklowa wyprawa AdBustera zakończona sukcesem!

Motocyklowa wyprawa AdBustera zakończona sukcesem!

Jakiś rok temu Marek Hoffman znany szczerzej z kanału AdBuster wpadł na pomysł, że uda się najdalej jak się da na zachód Europy chińskim Junakiem. Zapewne wielu z was zdziwi się, że przecież Junak nie jest chiński. Otóż jedno z haseł jakie przyświecało całej wyprawie to Nieważne kto produkuje, ważne kto nadzoruje produkcję!
Ponad 3 tygodnie temu na kanale AdBustera pojawił się Vlog Wakacyjny w którym przedstawia on plany swojej wyprawy z Poznania do Porto w Portugalii i z powrotem na motorze marki Junak. W filmie pokazuje on także m.in. sprzęt jaki ma mu służyć podczas całego przedsięwzięcia m.in. specjalny namiot, hamak, środki bezpieczeństwa czy różną elektronikę. Zachęcił również do śledzenia postępów projektu, które sukcesywnie miały pojawiać się na jego Instagramie.Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych, Marek poinformował o sukcesie wyprawy. Na jego kanale pojawił się specjalny, niespełna 20-minutowy film z przebiegu całej liczącej ponad 6,5 tysiąca kilometrów drogi, jaką pokonał zarówno on sam jak i jego teść, który towarzyszył mu w wyprawie.Cała inicjatywa AdBustera spotkała się z naprawdę ciepłym przyjęciem i pod ostatnim filmem można znaleźć wiele ciepłych słów na temat całej akcji.
Ale do musi byś mega przygoda, zaraz robię prawko na motor i sam się na taką wyprawę wybiorę.

Super kolejny film <3

i nagle sprzedaż junaków w Polsce wzrasta trzykrotnie.

Najpiękniejsze w tym wszystkim są Twoje wspomnienia, których Ci już nikt nie zabierze :) świetny materiał. Pozdrawiam :)

Sam twórca deklaruje się, że dla niego była to naprawdę fantastyczna przygoda i pewnie za rok czeka go podobna podróż. Czekamy z niecierpliwością!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.