Przerażająca postać podbija YouTube!

Przerażająca postać podbija YouTube!

Podobno każda zmora znajdzie swojego amatora YouTubera. Jakiś czas temu na polskim YouTube pojawił się przerażający klaun z Koszalina, tym razem światowym YouTubem zawładnęła tajemnicza Momo.


Teorii na temat Momo jest bardzo dużo. Jedni twierdzą, że jest to zwykły mężczyzna w masce, natomiast inni, że jest to rzeźba, która ma być odpowiednikiem jednej z postaci z anime.

Jej historię tłumaczy w swoim filmie DeeJayPallaside:Zrobił to także Mateusz Spysiński, który sparodiował materiał Żiżeja. Chcą zapoznać się z postacią Momo tak naprawdę możecie wybrać, jaką narrację jej historii wolicie - poważną czy prześmiewczą:Różnorodnie poprowadzone przez YouTuberów narracje dają doskonały obraz na to, jak ważna jest odpowiednia interpretacja informacji w internecie. Wszystko bowiem zależy tak naprawdę od sposobu opowiedzenia historii. Dobrze się składa, że przypadek Momo został opisany na poważnie i prześmiewczo, bo każdy może wyrobić sobie w ten sposób własną opinię o tajemniczej postaci.

Jeśli ktoś ma ochotę na samodzielne zgłębianie tajemnicy Momo, to wystarczy w wyszukiwarkę YouTube wpisać godność viralowej postaci, żeby dostać masę filmów na jej temat o ogromnej oglądalności:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.