Szafa wyruszy do Chin - pierwsza wyprawa z Patronite ogłoszona

Szafa wyruszy do Chin - pierwsza wyprawa z Patronite ogłoszona

Szafa, czyli twórca kanału MocnyVlog, to zapalony miłośnik podróży. W ubiegłych latach odwiedził miejsca takie jak Tokio, Dubaj czy Nowy York. Teraz YouTuber za namową widzów postanowił udać się na kolejną podróż do Azji, a dokładniej do Chin. Jaki jest cel tego wyjazdu?


Jedną z przyczyn, dla których Szafa zdecydował się na ponowny wyjazd do Azji, jest spotkanie z twórcami kanału Raport z Państwa Środka, którzy przedstawiają bieżące informacje z Chin na temat między innymi kuchni, pracy oraz codziennego życia. Oprócz tego, YouTuber chce odwiedzić Makau, czyli światową stolicę hazardu, lecz udanie się tam będzie uzależnione od otrzymania specjalnej wizy, która umożliwi Szafie wjazd do tego miasta na kilka dni. W swoim filmie twórca wyjaśnił nam również co trzeba zrobić, aby taką wizę otrzymać. Dokładna data podróży vlogera nie jest nam jeszcze znana, ale już wiemy, że z wizyty w Chinach zobaczymy na pewno ogromną ilość interesujących materiałów.

Ta wycieczka będzie jednak inna od poprzednich, a wszystko ze względu na to, że jest ona finansowana z pieniędzy od patronów Szafy. Jego profil na stronie Patronite.pl w przeciągu ponad miesiąca wsparły aż 232 osoby, które łącznie podarowały mu kwotę 6855 złotych. Każda z tych osób zrobiła to dobrowolnie, ponieważ YouTuber już na początku swojej "zbiórki" zaznaczył, że nie chce na siłę zobowiązywać się w kwestii sposobów podziękowania, lecz każda wpłata przyczyni się powstawania nowych serii podróżniczych.


Jak już wcześniej wspomnieliśmy, w 2013 roku Szafa odwiedził sąsiadujący z Chinami kraj - Japonię. Twórca wybrał się do Tokio, a po powrocie zasypał nas materiałami, w których pokazał cała swoją wycieczkę. Gorąco polecamy każdemu, kto jeszcze nie widział tej serii vlogów!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.