Zostań prowadzącym Mniej Więcej! Kanał założył Patronite

Zostań prowadzącym Mniej Więcej! Kanał założył Patronite

Kanał Mniej Więcej prowadzony przez Mandzia i Kolegę Ignacego cały czas nabiera wiatru w żagle i jest robiony z coraz większym rozmachem. Dlatego też twórcy postanowili w projekt zaangażować swoich widzów.


Mandzio i Ignacy postanowili trochę zabawić się z widzami i nieco ich zmylić, żeby odcinek dotarł do wielu osób, jednak w pewnym sensie mieli rację. Nowymi prowadzącymi kanału mają szansę bowiem stać się widzowie, którzy będą wspierać go na platformie Patronite. Z ich pomocą bowiem dwójka YouTuberów będzie decydować o tym, co znajdzie się w kolejnych odcinkach. Realny wpływ na wygląd odcinków to jednak nie jedyne atrakcje, które przygotowali Mandzio i Ignacy dla potencjalnych patronów:Twórcy zamierzają zebrać od 5 do 10 tysięcy złotych miesięcznie. Najważniejszym celem jest zebranie funduszy na utrzymanie studia i zaspokojenie jego podstawowych potrzeb. Kolejne progi pieniężne w postaci 7,5 i 10 tysięcy złotych pozwoliłyby na utworzenie kanału backstage oraz realizację nowych projektów, których w głowie YouTuberów są dziesiątki.

Na tę chwilę zbiórka pieniędzy na rozwój kanału idzie bardzo dobrze, gdyż osiągnięta została połowa podstawowego celu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.