Wystartował kolejny sezon

Wystartował kolejny sezon "Mniej Więcej"!

Nowy kanał i zarazem program Kolegi Ignacego i Mandzia okazał się wielkim hitem, nic więc dziwnego, że dostaliśmy drugi sezon tego lubianego przez widzów formatu komplikowania prostych rzeczy. 


Dziwne natomiast może być to, co zauważyli sami twórcy, czyli niezauważalne przejście między pierwszym a drugim sezonem. Niezauważalne, dlatego że pierwszy odcinek drugiej serii ukazał się na ich kanale tak jak każdy inny film, czyli co 3 dzień. Nie trzeba było więc czekać na rozpoczęcie sezonu dłużej niż na zwykły odcinek. Wielkie brawa za niezwykłą płynność!

Zdecydowanie zauważalne natomiast jest to, co dzieje się za plecami prowadzących - czyli nowe studio, które robi spore wrażenie. Zobaczcie zresztą sami:W krótkim podsumowaniu Mandzio i Kolega Ignacy stwierdzili, że najpopularniejszym odcinkiem był ten, w którym spróbowali wszystkiego z McDonald'sa. Nic więc dziwnego, że rozpoczynają oni drugą serię testem jedzenia z KFC, wszak zawsze należy rozpoczynać z wysokiego KFC.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.