Mixer wyjaśnia sprawę rozstania oraz zapowiada zmiany na kanale

Mixer wyjaśnia sprawę rozstania oraz zapowiada zmiany na kanale

Ekipa Friza dwa tygodnie temu wróciła z blisko 3-miesięcznego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Zaledwie nieco ponad tydzień później, dwójka członków zespołu - Marta i Mixer, podzieliła się ważną wiadomością. Po wielu wątpliwościach widzów, Mikołaj postanowił wyjaśnić całą sytuację.


Dokładnie 13 czerwca, równolegle na profili Mixera oraz Marty, pojawiła się informacja, że para zakończyła swoją wspólną przygodę w związku. Wiadomość została przyjęta bardzo głośno przez społeczność fanów Ekipy Friza, a pod filmami wszystkich członków mogliśmy widzieć komentarze dotyczące całej sytuacji.

 

Screen z Instagram Story Mixera z dnia 13 czerwca:
Po wielu wątpliwościach fanów, a także powstaniu dziesiątek teorii dotyczących zerwania pary, Mikołaj postanowił zabrać głos publikując specjalny materiał na swoim kanale. Film pt. "Ważna informacja" wyjaśnił wiele teorii na temat tego co się stało, a także zapowiedział co będzie dalej. Twórca zaprzeczył m.in. informacjom, które mówiły, że sytuacja jest rzekomo ustawiona. Mixer dodał, że nie wyciąga z całej sytuacji nic złego i zamierza teraz iść jedynie do przodu, a w przyszłości wraz z Martą prawdopobnie rozwinie temat rozstania.Wraz z krótkim wyjaśnieniem sprawy, Mixer poinformował o nadchodzących zmianach na jego kanale. YouTuber przez następne 30 dni zamierza publikować filmy każdego dnia. Jest to dość wyjątkowa sytuacja, gdyż do tej pory twórca nie słynął z regularnej publikacji materiałów, a szczególnie w takiej częstotliwości. Czekacie na nowe produkcje Mixera?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.