Quaz z materiałami o mitologii nordyckiej w God of War!

Quaz z materiałami o mitologii nordyckiej w God of War!

Tomasz Drabik, znany w internecie także jako Quaz nie raz serwował nam świetne materiały związane z grami video, które odznaczały się wysoką jakością i dbałością o szczegóły. Nic dziwnego - w końcu robi to już od 10 lat. Na jego kanale pojawiły się właśnie kolejne materiały, tym razem dotyczące kwestii mitologii nordyckiej w ostatnim hicie konsol - grze God of War.


O planach na ten materiał Quaz poinformował już jakiś czas temu za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. Zapowiedział dwie części, każda trwająca niespełna godzinę, traktujące o wykorzystaniu mitologii nordyckiej w grze God of War. Całość wykonana oczywiście m.in. dzięki patronom, którzy regularnie wspierają jego kanał.Wspomniane materiały dostępne są już na jego kanale i jak wynika z ocen i opinii jest to dawka naprawdę solidnej wiedzy podana w bardzo przyjemnej formie.
Chapeau bas. Jeżeli to jest materiał hobbysty to aż się boję jak by to wyglądało gdybyś zajmował się mitami zawodowo. Owacja na stojąco :)

Właśnie za tego typu materiały uwielbiam twój kanał Quaz! Aż nabrałem ochoty zgłębić mitologię nordycką trochę głębiej niż przez Wikipedię.

To jest ten moment w którym naprawdę cieszę się że mogę w niewielkim stopniu wspierać TAKĄ TWÓRCZOŚĆ. Niesamowity i bardzo szczegółowy materiał Wielkie dzięki za oba materiały i przybliżenie mitologii nordyckiej.

Quazowi oczywiście gratulujemy powyższych materiałów. Świetna robota i oby było więcej podobnie jakościowych produkcji na polskim YouTube - szczególnie teraz, gdy głośno jest o tzw. patostreamach, co bardzo psuje wizerunek youtuberów jak i wartościowych twórców. Tak trzymać!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.