Mistrzostwa Świata Botów powracją!

Mistrzostwa Świata Botów powracją!

Oglądanie meczy Counter-Strike: Global Offensive, w których mierzą się ze sobą drużyny złożone z prawdziwych graczy jest już mało ciekawe? Prawdziwe emocje dostarczyć mają tylko i wyłącznie boty, których to Mistrzostwa Świata po roku przerwy nareszcie powracają, więc pora przyszykować się na dawkę prawdziwych wrażeń.


Nie, to nie jest żart. Taki turniej naprawdę się odbędzie i to już nie pierwszy raz w historii. Od kilku lat na początku kwietnia organizowane są Mistrzostwa Świata Botów uważane za jeden z najbardziej prestiżowych turniejów CS:GO na całym świecie. Poważane drużyny z wielu krajów ponownie walczyły w kwalifikacjach, aby dostąpić zaszczytu gry w głównej części turnieju.W zeszłym roku podczas wielkiego finału panowała naprawdę napięta atmosfera, gdyż umiejętności obu walczących ze sobą zespołów były naprawdę bardzo wysokie. Zwycięzcą okazała się jednak niemiecka drużyna ÜberholvenBOT. Czy tak będzie także i tym razem? Wszystko okaże się jasne pierwszego kwietnia, kiedy to BOT World Championship 2017 się rozpocznie, jak również zakończy. Wydarzenie bowiem potrwa tylko jeden dzień, gdzie w szranki staną ze sobą cztery ekipy, które powalczą o cenne, wirtualne nagrody - łączna pula wynosić będzie 1 337 000 dolarów. Rozpocznie się ono w prima aprilis o godzinie 15:00.Oczywiście na ten cały turniej należy przymknąć oko. Chodzi w nim przede wszystkim o dobrą zabawę oraz gwarantowaną dawkę śmiechu - nie przypadkowo wyznaczona została taka a nie inna data tego eventu. Na pewno będziemy świadkami wielu zabawnych sytuacji ze strony wirtualnych graczy dzięki często kłócącym się ze sobą logarytmom produkcji.

Co sądzicie o BOT World Championship 2017? Piszcie w komentarzach!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.