Mistrzostwa Polski ESL zakończone!

Mistrzostwa Polski ESL zakończone!

Przez cały weekend w łódzkiej Atlas Arenie odbywały się ostateczne fazy 15 sezonu Mistrzostw Polski ESL w CS:GO oraz LoL. Dziś wieczorem dobiegły one końca! Jesteście ciekawi jakie zespoły zdobyły tytuły?


League of Legends


Finał rozgrywek LoL na Mistrzostwach Polski ESL odbył się między Pompa Teamem, a Illuminar Gaming, które już na początku spotkania pokazało swoją przewagę w grze. Po zaciętej walce to oni zwyciężyli mecz, zdobywając tym samym tytuł mistrza Polski. Dodatkowo, ich zawodnik - Paweł "Woolite" Pruski, został MVP turnieju.Tego samego dnia odbyło się także spotkanie o trzecie miejsce, które zwyciężyła ekipa "Katastrofa Awionetki".


Counter Strike: Global Offensive


Finałowe spotkanie odbyło się pomiędzy Teamem Kinguin, a AGO Gaming. Pierwsza mapa - Overpass była niezwykle wyrównana i dopiero po dogrywce poznaliśmy jej zwycięzcę, czyli AGO. Cobblestone był natomiast pokazem umiejętności Teamu Kinguin i to oni pokonali AGO Gaming do 4. Ostateczny pojedynek miał miejsce na Mirage'u, na którym zespół MICHA zwyciężył i utrzymał tytuł Mistrza Polski ESL. To właśnie Michał MICHU Müller, otrzymał nagrodę MVP tego turnieju. Gratulacje!


A tak wyglądał event z naszej stony! Zobaczcie zdjęcia:
 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych