Minecraft już wkrótce z ogromną aktualizacją!

Minecraft już wkrótce z ogromną aktualizacją!

Już wkrótce gracze Minecrafta otrzymają dużą aktualizację, która wprowadzi do gry wiele zmian i nowości. Nadchodząca aktualizacja Update Aquatic, jak sama nazwa wskazuje, będzie dotyczyła podwodnego świata. 


Deweloperzy Minecrafta zamierzają skupić się na podwodnym świecie i wykorzystać możliwości, jakie taki świat daje. Do gry będą wprowadzone nowe elementy w postaci nowych rodzajów ryb, koralowców, wodorostów oraz delfinów. Gracze będą mogli także wyposażeni w trójząb zwiedzać wraki statków oraz lodowce. Poniżej wyczerpujący film o nadchodzącej aktualizacji:Jedną z ważniejszych zmian ma być poprawiona fizyka wody, która będzie zachowywała się dużo naturalniej. Będzie można także łapać ryby, które później umieścimy w naszym akwarium. Wodna aktualizacja przewidziana jest na wiosnę przyszłego roku.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki pisaniu realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!

Oto 10 najpopularniejszych zwiastunów gier 2017 roku na YouTube