Minecraft stworzył własne płatki śniadaniowe!

Minecraft stworzył własne płatki śniadaniowe!

Fani klockowej produkcji od firmy Mojang Studios nie mogą narzekać na niski wybór gadżetów związanych z marką Minecraft. Popularna gra doczekała się niesamowitego w swej skali merchandisingu, który rozrasta się po dziś dzień. Do zakupienia było już praktycznie wszystko, jednak  brakowało... płatków śniadaniowych.


Minecraft nawiązał współpracę z firmą Kellogg's, która wcześniej zrobiła między innymi płatki Reeses z Travisem Scottem. Śniadaniowa propozycja nosić będzie nazwę Minecraft Creeper Crunch, a będzie to produkt, który może przypaść do gustu fanom popularnych Cini Minis, bowiem będą to płatki cynamonowe. Poza fajnym opakowaniem oraz (prawdopodobnie) smaczną zawartością, produkt będzie warto zakupić również z jeszcze jednego względu. Każde pudełko płatków zawierać będzie specjalny kod, który pozwoli na odblokowanie jednego z dziesięciu różnych elementów kosmetycznych w Minecrafcie. Licencjonowane płatki trafią na sklepowe półki już w sierpniu oraz dostępne będą w rozmiarach: regularnym (230 gram) oraz family size (340 gram), które kosztować będą kolejno 4$ i 5,69$. Niestety, najprawdopodobniej pojawią się one tylko w USA, a jedynym sposobem ich nabycia dla mieszkańców Europy, będzie zamówienie ich online. Oczywiście po znacznie większej cenie i z niemałym kosztem przesyłki.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.