Minecraft otrzymał dodatek Jurassic World

Minecraft otrzymał dodatek Jurassic World

Minecraft wzbogacił się właśnie o nową zawartość powstałą we współpracy z marką Jurassic World. Udostępniony właśnie dodatek zawiera mnóstwo elementów znanych z kultowego uniwersum Parku Jurajskiego.


Jeśli gracie w Minecrafta i lubicie Park Jurajski, to chyba stworzono właśnie coś idealnego dla Was. Studio Mojang poinformowało, że już można kupić DLC o nazwie Jurassic World. Czego możemy się po nim spodziewać?

Przede wszystkim 21 nowych skórek dla postaci, ponad 60 modeli dinozaurów (wszystkie odpowiednio animowane) oraz nowych mechanik. Mowa tu o m.in. tresowaniu prehistorycznych zwierząt czy tworzeniu od podstaw własnego parku.

Poniżej znajdziecie zwiastun dodatku:Oczywiście taka przyjemność nie jest bezpłatna. Znaleźć ją można w Minecraft Marketplace, gdzie została wyceniona na 1340 Minecoins, czyli około 45 złotych.

 

Co sądzicie o nowym DLC? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.