Minecraft na PlayStation 4 ze wsparciem dla... PS VR

Minecraft na PlayStation 4 ze wsparciem dla... PS VR

Minecraft  na PlayStation 4 otrzyma (jeszcze w tym miesiącu) wsparcie dla PS VR. Stosowna aktualizacja będzie darmowa i zaoferuje "pełne doświadczenie gry w wirtualnej rzeczywistości".


Osoby, którym znudził się "tradycyjny" Minecraft z pewnością będą zadowolone. Jak możemy wyczytać na blogu Sony, produkcja studia Mojang już na przestrzeni najbliższych tygodni wzbogaci się o wsparcie dla PS VR.

Dzięki temu posiadacze wersji gry na PlayStation 4 otrzymają opcję zabawy w nieco inny sposób. Co najciekawsze, Minecraft w wirtualnej rzeczywistości nie ma być w żadnej kwestii uszczuplony. Użytkownicy dostaną więc dostęp do wszystkiego, co znają z innych wariantów.

Źródło: Sony, Mojang Studios


Za możliwość zagrania w Minecrafta na VR nie trzeba będzie uiszczać także żadnej dodatkowej opłaty. Stosowna aktualizacja zostanie udostępniona za darmo. Ma się to stać jeszcze w tym miesiącu, lecz nie podano konkretnego dnia. Pozostaje więc czekać na wieści od deweloperów.

 

Zagracie w Minecrafta na VR? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.