Minecraft: Dungeons jest już dostępny!

Minecraft: Dungeons jest już dostępny!

Minecraft: Dungeons to gra z gatunku hack'n'slash osadzona w kultowym uniwersum. Dziś (26.05) mamy do czynienia z jej oficjalną premierą na PC, Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4. 


Moment debiutu Minecraft: Dungeons był przekładany kilkukrotnie. Na szczęście długi czas oczekiwania dobiegł końca - produkcja właśnie trafiła do sprzedaży. W hack'n'slasha od firmy Mojang i Microsoft można grać już na PC, Nintendo Switch, Xbox One oraz PlayStation 4. Ceny wahają się w zależności od wybranej platformy.

Minecraft: Dungeons chyba najlepiej będzie opisać jako Diablo w sześciennym świecie. Kierujemy jedną z postaci, wykonujemy zadania, zdobywamy poziomy, zabijamy potwory. Gra jest oceniana naprawdę dobrze - zarówno przez zwykłych użytkowników, jak i recenzentów.

Poniżej znajdziecie zwiastun przygotowany specjalnie z okazji premiery tytułu:Warto wspomnieć, że Minecraft: Dungeons dostępny jest w polskiej wersji językowej (przynajmniej na PC).

 

Zamierzacie grać w Minecraft: Dungeons? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.