Dwa miliony subskrypcji Stuu! Sprawdzamy jego statystyki [INFOGRAFIKA]

Dwa miliony subskrypcji Stuu! Sprawdzamy jego statystyki [INFOGRAFIKA]

W dniu wczorajszym Stuu wbił drugi milion subskrypcji na swoim głównym kanale. Co ciekawe, lada moment wbije kolejny milion, ale już na swoim pobocznym koncie. Poniżej przedstawiamy garść statystyk kanału Stuu Games!


Stuu Games w liczbach


Główny kanał Stuarta istnieje już 4 lata. W tym czasie pojawiło się na nim 872 filmy, które wygenerowały ponad 403 miliony wyświetleń! Pod wszystkimi materiałami widzowie zostawili 17 milionów łapek w górę, oraz 2,6 miliona komentarzy. Kanał Stuu Games jest 5 największym kanałem w Polsce!


14054761_1237107499654203_1709569803_nInfografika


stuu_infoInne ciekawostki


Stuu był pierwszym w Polsce gamerem, który osiągnął milion subskrypcji na kanale. Obecnie w rankingu YouTuberów wyprzedzają go Blowek oraz ReZigiusz.


Stuart już za kilka tygodni zostanie pierwszym w Polsce twórcą, który będzie właścicielem dwóch kanałów z przynajmniej milionem subskrypcji.


Kanał Stuu Games jest piątym w Polsce kanałem z dwoma milionami subskrypcji.


Najpopularniejszym filmem na kanale Stuu Games jest cover Gangam Style - "Minecraft Style" - stworzone razem z Masterczułkiem. TOP 10 najpopularniejszych filmów poznacie tutaj.Jeszcze raz wielkie gratulacje, oraz powodzenia w zdobywaniu kolejnych setek tysięcy fanów!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.