Kolejny polskim team awansuje do zamkniętych kwalifikacji Minora IEM Katowice 2019

Kolejny polskim team awansuje do zamkniętych kwalifikacji Minora IEM Katowice 2019

Polscy fani esportu mają się ostatnio z czego cieszyć. Parę dni temu pisaliśmy o tym, że Jankos dostał się do półfinału Worldsów, a dziś natomiast możemy napisać, że kolejny polskim team awansuje do zamkniętych kwalifikacji europejskiego Minora IEM w Katowicach!


Mikstura pokonała Red Reserve 2 do 1 w półfinale otwartych eliminacji i może szykować się do kolejnego, bardziej prestiżowego etapu zmagań, który odbędzie się już w grudniu. Oprócz nich zagrają w nim także Virtus.pro oraz Team Kinguin.

Jest to naprawdę spore osiągnięcie, gdyż jak pisze DD ESport - mieszanka dobrze dogadujących się kumpli dokonała tego, czego nie dokonały niektóre zespoły.Tak swoją radość wyraził byali - jeden z członków ekipy:Oraz sama Mikstura:Radość z sukcesów Polaków jest tym większa, że walka z Red Reserve była bardzo emocjonująca i przypomniała wielu fanom esportu, dlaczego kochają elektroniczną rozrywkę i samego Counter-Strike'a.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.