Mietczyński po raz kolejny poprowadził

Mietczyński po raz kolejny poprowadził "Zapytaj Beczkę"!

Popularna seria Krzysztofa Gonciarza "Zapytaj Beczkę" od dłuższego czasu utraciła swoja pierwotną regularność i odcinki publikowane są niestety dosyć rzadko. Jeśli jednak taki ujrzy światło dzienne to możemy być spokojni o jego jakość oraz zawarty w nim humor. Najnowszy klip z tej serii to powrót do zastępstw - tym razem po raz kolejny prowadzącym został Mietczyński. 


Po raz pierwszy wideo, w którym zamiast Krzysztofa pojawił się w roli prowadzącego Masochista, oglądać mogliśmy ponad rok temu. Nieoficjalnie nosił on humorystyczną nazwę "YAPZTAJ KASIĘ CICHOPEK" i tradycyjnie jego głównym celem było odpowiadanie na zadawane pod poprzednim materiałem pytania - oczywiście w oryginalny, utrzymany w humorystycznym tonie, sposób. Tamten film zebrał do tej pory ponad milion odsłon, więc jeśli nie mieliście jeszcze okazji go oglądać to zapraszamy poniżej.Tymczasem zupełnie nieoczekiwanie na kanał Krzysztofa Gonciarza wrzucony został zupełnie nowy materiał z serii "Zapytaj Beczkę" oficjalnie już nazwany "YAPZTAJ KASIĘ CICHOPEK 2". W rolę prowadzącego po raz drugi wcielił się Mietczyński, który ponownie zastąpił Krzyśka. Tradycyjnie - odpowiedział on na kilka ciekawych pytań i stwierdzeń widzów jakie zostawili oni pod poprzednim filmem. Nie zabrakło kwestii politycznych, ideologicznych oraz typowo luźnych dotyczących chociażby przerw w opisywanej serii. Materiał możecie obejrzeć poniżej.Tymczasem pozostaje nam oczekiwać nowych odcinków powyższej serii oraz materiałów z wyprawy na Grenlandię. Na tę chwilę musimy zachować cierpliwość.

Co sądzicie o Mietczyńskim w roli zastępcy Krzysztofa Gonciarza? Piszcie w komentarzach!


 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.