Dziś Międzynarodowy Dzień Stranger Things. Oto co przygotował Netflix

Dziś Międzynarodowy Dzień Stranger Things. Oto co przygotował Netflix

Dziś (6 listopada) przypada Międzynarodowy Dzień Stranger Things. Z tej okazji Netflix podzielił się nowymi informacjami dotyczącymi serialu. Otrzymaliśmy także kolejny teaser jego 4. sezonu!


Fani produkcji Netflixa z pewnością kojarzą datę 6 listopada 1983 roku. To właśnie wtedy zaginął Will Byers, którego zniknięcie i dalsze poszukiwania doprowadziły do serii dziwnych zdarzeń w Hawkins. Dziś z okazji święta serialu, Netflix przygotował wiele atrakcji. Najważniejszą z nich jest nowy teaser pt. "Witamy w Kalifornii" zapowiadający nadchodzący sezon Stranger Things.Nowa zapowiedź zdradza, że Jedenastka przeprowadziła się na zachodnie wybrzeże. W materiale bohaterka pisze list do Mike'a, z którym ma zobaczyć się podczas najbliższych ferii.

Oprócz teasera, Netflix prowadzi dziś transmisje z wydarzeń, które prezentują m.in. nową oraz limitowaną serię gadżetów związanych z serialem. Dowiedzieliśmy się także, że premiera 4. sezonu Stranger Things będzie miała miejsce latem 2022 roku.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.