Microsoft Teams wprowadzi filtry upiększające

Microsoft Teams wprowadzi filtry upiększające

W aplikacjach, w których decydujemy się na publikowanie własnego wizerunku, możemy swobodnie skorzystać z różnego rodzaju filtrów pozwalających nam dowolnie upiększyć swój wygląd. Teraz będzie to możliwe również w Microsoft Teams.


Microsoft opublikował harmonogram zmian w Microsoft 365, z którego można dowiedzieć się o pracach nad funkcją o nazwie Microsoft Teams: Video filters. Będzie ona umożliwiała dostosowanie stopnia wygładzenia twarzy, a także poziomu jasności jeszcze przed dołączeniem do rozmowy.Jak wiemy, w ostatnim czasie korzystanie z wideokonferencji było dla wielu z nas codziennością. Na dzień dzisiejszy - na tle obecnych trendów, trudno też obejść się bez upiększania własnego wyglądu. Nowa funkcja na pewno uczyni aplikację Microsoft Teams atrakcyjniejszą w obliczu konkurencji. Aktualizacja ma być dostępna od sierpnia. Wstrzymamy się więc jeszcze chwilę z osądami i zobaczymy jak finalnie wspomniane filtry będą działać.

avatar

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.