Michu z M4K wyruszył w trasę dookoła Polski w BMW E36 na smalcu

Michu z M4K wyruszył w trasę dookoła Polski w BMW E36 na smalcu

22 sierpnia rozpoczął się kolejny interesujący wyczyn Micha z M4K. Po dwóch latach przerwy, twórca podjął się akcji objechania całej Polski samochodem BMW E36 na... smalcu zamiast oliwy. Już we wrześniu, po pracach warsztatu M4K nad samochodem, tytułowe auto trafi do jednego z widzów.


Objazd Polski wraz z przystankami w wybranych miastach zajmie Michowi 6 dni, podczas których twórca przemierzy ponad 2 tysiące kilometrów. Akcja rozpoczęła się w miniony poniedziałek i potrwa do najbliższej soboty. Oto jak Michu zapowiedział to wydarzenie jeszcze przed jego rozpoczęciem:
Niech tradycji stanie się zadość! Po prawie 2 letniej przerwie wyruszam znowu spotkać się z Wami w różnych zakątkach Polski wybranym przez Was BMW E36, którą przejadę na SMALCU. Ile km zamierzam zrobić i gdzie się z Wami spotkać? Wszystko opowiadam w odcinku, a następnie przygotowujemy Auto dla Widza, które ktoś z Was stąd zgarnie!Trasa rozpoczęła się 22 sierpnia z M4K Garage w Kościerzynie. Dalej Michu wybrał się na wschodnią granicę Polski, kierując się następnie na południe. W momencie pisania tego artykułu, twórca jest już na południu naszego kraju. Warto przy tym wspomnieć, że na trasie organizowane są spotkania z widzami. Dziś (24.08) Michu spotkał się z nimi w Prudniku, natomiast jutro (25.08) pojawi się w Kostrzynie nad Odrą.

Jeśli chcecie dołączyć do tych wydarzeń, kliknijcie w załączone linki, natomiast jeśli chcecie spotkać Micha na trasie, koniecznie śledźcie jego media społecznościowe. 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.