Michu z M4K otwiera kolejne warsztaty samochodowe!

Michu z M4K otwiera kolejne warsztaty samochodowe!

Michu z kanału "Miłośnicy czterech kółek" posiada swoją sieć warsztatów M4K GARAGE w całej Polsce. Jego celem na ten rok było posiadanie 10 punktów, jednak już teraz wiemy, że YouTuber posiada umowy na 12 warsztatów, a kilka z nich jest w trakcie powstawania. W najnowszym materiale na kanale twórca pochwalił się, jak wyglądają nowe miejscówki od zaplecza.


Łódź, Katowice i Elbląg - to między innymi w tych miastach otwierają się właśnie nowe warsztaty M4K GARAGE. W opublikowanym kilka dni temu na kanale "Miłośników czterech kółek" filmie, Michu zabrał nas do wspomnianych miast, żeby pokazać jak wyglądają prace nad oficjalnym startem działalności serwisów.

W pierwszej kolejności Michu zabrał nas do Łodzi, czyli do miasta, w którym otwarcie warsztatu nastąpiło z dniem 20 grudnia. Twórca zaprezentował nam biuro, wielką halę warsztatowo-garażową, poczekalnię czy parking dla klientów. Musimy przyznać, że wygląd serwisu robi spore wrażenie!

Serwis samochodowy M4K GARAGE w Łodzi. Źródło: M4K Garage (Facebook)


Dalej YouTuber zabrał nas do Katowic i Elbląga, w których prace nad warsztatami są na etapie wykończeniowym. W pierwszej z lokalizacji M4K chce postawić na tuning, za który odpowiedzialne będą osoby z dużym doświadczeniem i pasją do swojej pracy. Druga z nich to natomiast wszystko to, co w poprzednich miejscach spod szyldu M4K GARAGE. Wszystko oczywiście sygnowane przez Micha mottem "#przyjaznywarsztat". "Otwarte karty. Jeśli docierają do nas jakieś informacje, dowiadujemy się o tym z automatu i reagujemy. Staramy się rozwiązywać wszystkie problemy tak jak zawsze, czyli na korzyść klienta, jeśli faktycznie jest nasza wina." - tłumaczy promowane hasło twórca.

Film, w którym Michu oprowadza widzów po nowych serwisach samochodowych, możecie obejrzeć poniżej:Co warto na koniec dodać, kolejne lokalizacje M4K GARAGE mają otworzyć się wkrótce także w Poznaniu oraz Lublinie. Jeśli chcecie natomiast dowiedzieć się więcej o nowo powstałych warsztatach Micha sprawdźcie media społecznościowe konkretnych lokalizacji M4K GARAGE poniżej.

M4K GARAGE ŁÓDŻ (już otwarte!): Facebook, Instagram
M4K GARAGE KATOWICE (otwarcie 08.01.2022): Facebook, Instagram
M4K GARAGE ELBLĄG (otwarcie 15.01.2022): Facebook, Instagram

Dodatkowo zachęcamy was do śledzenia mediów społecznościowych firmy także z tego względu, że Michu w planach ma organizacje spotkań z widzami w nowych warsztatach. Na ten moment nie znamy jednak konkretnych dat, co wynika z aktualnych obostrzeń dotyczących tego typu wydarzeń. O wszystkim tym twórca poinformuje jednak w swoim czasie na wspomnianych stronach.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.