Michał „Misiek” Koterski otworzył kanał na YouTube

Michał „Misiek” Koterski otworzył kanał na YouTube

Michał Koterski, popularny polski aktor, zdecydował się na otworzenie własnego kanału na YouTube. Mężczyzna nie ukrywa, że jego celem jest przede wszystkim bycie inspiracją dla osób borykających się z różnymi trudnościami.


Zakładanie kanałów na YouTube przez gwiazdy znane z telewizji nie budzi już raczej większego zdziwienia. Ich obecność na tej platformie wciąż jednak stanowi ciekawostkę i pewien znak czasów. Teraz przyszedł czas na "wejście do sieci" kolejnego aktora.

Mowa tu o Michale "Miśku" Koterskim, który zasłynął głównie swoją rolą w Dniu świra z 2002 roku oraz szeregu innych produkcjach kinowych, jak i telewizyjnych. Mężczyzna postanowił teraz spróbować swoich sił na nieco innym polu poprzez publikację pierwszego vloga na YouTube.Aktor nie ukrywa, że został niejako namówiony do tego przez kilka osób, gdyż osobiście nie był przekonany co do sensowności zaczynania "kariery" na platformie. W pierwszym filmie dostępnym na kanale opowiada o m.in. powodach założenia kanału oraz jego celach.

Michał Koterski nie ukrywa, że chce inspirować ludzi i pokazywać im możliwość przejścia przez trudne okresy życia. Sam był bowiem uzależniony od alkoholu, papierosów i narkotyków, przez które zmarnował nieco czasu.

Vlogi na kanale mężczyzny nie będą ukazywać się regularnie i będą przedstawiać jego codzienne życie. Możemy też spodziewać się szeregu niespodzianek, lecz szczegóły nie są jeszcze znane.

 

Planujecie śledzić działalność Michała Koterskiego na YouTube? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.