Metamorfoza Mamiko - jak zmieniła się YouTuberka?

Metamorfoza Mamiko - jak zmieniła się YouTuberka?

Wszyscy fani Mamiko z pewnością zauważyli drobne zmiany w jej wyglądzie, które zaczęły rzucać się w oczy w ostatnim czasie. YouTuberka postanowiła odpowiedzieć na komentarze fanów, nagrywając odcinek, w którym opowiada im o tym, w jaki sposób poprawiła swój wygląd. Jesteście ciekawi, co takiego zmieniło się u Mamiko?


Zauważalną zmianą w wyglądzie Mamiko są przede wszystkim jej włosy. Znana z długich, czarnych włosów YouTuberka przyznaje, że zamieniła doczepiane klipsami pasma na profesjonalne przedłużenie włosów w salonie fryzjerskim. Dzięki temu włosy nie tylko wyglądają lepiej i nie powiększają optycznie jej głowy, lecz również są łatwiejsze w codziennej pielęgnacji.
YouTuberka zainteresowała się również zdrowym trybem życia – zdecydowała się ona na pomoc trenera personalnego, który stopniowo wprowadza ją w świat ćwiczeń na siłowni. Siedzący tryb życia dawał się Mamiko we znaki, dlatego też jest ona zachwycona efektami treningu, choć są one jeszcze mało zauważalne. Ćwiczenia na siłowni poprawiły również samoocenę YouTuberki. „Dzięki temu lepiej się czuję ze swoją figurą” – mówi ona na swoim filmiku.
Mamiko stanowczo dementuje też plotki mówiące o tym, że poddała się ona operacjom plastycznym. Przyznaje się jednak do zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym. Trzeba jednak przyznać, że efekt jest estetyczny i zdecydowanie nie przesadzony. Co o tym sądzicie?

weronika-heck-mamiko

weronika-heck-mamiko-04

O wszystkich zmianach YouTuberka poinformowała nas w materiale na swoim kanale. Jeśli jesteście ciekawi szczegółów oraz chcecie zobaczyć więcej zdjęć, obejrzyjcie materiał poniżej:


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl