Kolejna metamorfoza Aleksandry Żuraw!

Kolejna metamorfoza Aleksandry Żuraw!

Kobieta-kameleon – to określenie idealnie odzwierciedla osobowość Aleksandry Żuraw. Modelka i YouTuberka uwielbia zaskakiwać – czy to nietypowymi pomysłami na filmy czy też częstymi zmianami wyglądu. Tym razem wybór padł na te drugą opcję – zobaczcie, jak Ola wygląda po kolejnej metamorfozie!
Całkiem niedawno informowaliśmy Was o tym, że Ola Żuraw zmieniła kolor włosów na rudy. Zmianę tę YouTuberka motywowała dość poważnymi zmianami w życiu prywatnym – był to jej sposób na poradzenie sobie z nową sytuacją i odnalezienie się w nieco innej rzeczywistości. Okazało się, że wbrew przypuszczeniom widzów YouTuberki rude włosy doskonale wpasowały się w jej image i szybko stały się jej znakiem charakterystycznym – tylko stare intro Oli przypominało jeszcze o tym, że kiedyś wyglądała ona inaczej. Tym bardziej zdziwił nas zatem ostatni film Żuraw, w którym informuje ona o…kolejnej zmianie koloru włosów.

Tym razem YouTuberka zdecydowała się zrezygnować z farbowania włosów na rudo i powrócić do naturalnego, ciemnego koloru jej włosów. Czym motywowana jest ta zmiana? Ola wspomina w filmie o tym, że po prostu nie ma czasu na częste wizyty w salonie fryzjerskim, a farbowanie na rudo niestety wiąże się z koniecznością częstego poprawiania koloru. Poza tym zauważyła ona również, że farbowanie negatywnie wpływa na kondycję włosów – stają się one ciężkie do ułożenia i pozbawione witalności. Farbowane włosy potrzebują sporo uwagi, ponieważ trzeba często stosować odżywki i maski, które wzmocnią osłabione farbą pasma. Żuraw, która prowadzi dość intensywny tryb życia, nie zawsze miała czas na domowe zabiegi pielęgnacyjne dla włosów, dlatego też z czasem straciły one swój blask. W tej sytuacji jedyną rozsądną decyzją był powrót do naturalnego koloru włosów – przynajmniej na czas ich regeneracji po farbowaniu.Co sądzicie o nowej-starej fryzurze Aleksandry Żuraw? Bardziej pasują jej rude czy ciemne włosy? Dajcie nam znać w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl