Messenger będzie piątym kołem u wozu w Twoim związku!

Messenger będzie piątym kołem u wozu w Twoim związku!

Ile związków rozpoczął Messenger? A może lepszym pytaniem byłoby, ile skończył? Chyba zbyt dużo, bo do popularnego komunikatora wprowadzone zostają specjalne funkcje dla par. Z pewnością bardzo przydatne. 


Jeśli jesteście ze swoją połówką w zdrowiu i chorobie, na dobre i na złe, na zawsze i na Facebooku, to czeka Was cudowna niespodzianka. Na Messengerze pojawiły się nowe dodatki dla facebookowych zakochanych  par.

W przypadku takich osób aplikacja będzie otwierała się od razu na poziomie wspólnej konwersacji, którą zaleją czerwone, spadające serduszka. Domyślne emoji będzie zmienione na to z sercami w oczach, a aplikacja spróbuje skłonić Was do zmiany koloru swojego czatu, przezwisk oraz emoji. Dodatkowo wasza druga połówka będzie wyświetlana na pierwszym miejscu aktywnych użytkowników.

Zmiany dotyczą także rozmów wideo i zdjęć, w których będą zamieszczone specjalne filtry i naklejki.


Ciekawa inicjatywa, zwłaszcza że Messenger nie tak dawno zapowiadał, że pora odchudzić aplikację i pozbyć się z niej zbędnych dodatków. Być może wprowadzone zmiany nie są zbyt duże, jednak w dalszym ciągu przeczy to wcześniejszym zapewnieniom. Ponadto jest to przykład na to, że aplikacja domaga się coraz większej uwagi od nas, a przecież najważniejsze, to skupić się na swojej wybrance.

Messenger podzielił się także krótką infografiką, jakich emoji używamy najczęściej: 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.