Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Aplikacja Messenger nieustannie jest rozwijana, co niestety nie idzie z jakością wprowadzanych nowości. Implementowane zmiany według znacznej części użytkowników są niepotrzebne i powodują tylko, że program zajmuje coraz to więcej pamięci. W tym kontekście warto przyjrzeć się właśnie wdrożonej funkcjonalności. 


Messenger otrzymał bowiem możliwość transmitowania gier. Mowa tutaj oczywiście o produkcjach dostępnych za pośrednictwem istniejącej już sekcji Instant Games. Od teraz więc oprócz rozgrywki w te tytuły ze swoimi znajomymi, będziemy mogli nawzajem transmitować na żywo nasze postępy. Aby rozpocząć stream należy dotknąć ikonę kamery dostępną w prawym górnym rogu ekranu.

Tak prezentuje się nowa funkcja na Messengerze - streaming gier


Powód, dla którego tego typu nowość została wprowadzona nie jest do końca znany. Trudno też wyobrazić sobie rzeszę chętnych do korzystania z tego typu funkcji - być może zyska popularność wśród młodszych użytkowników.

Transmitowanie gier na razie może nie być dostępne u wszystkich. Musicie uzbroić się w cierpliwość.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!