Wielka awaria Messengera!

Wielka awaria Messengera!

Niektórzy przewidują powrót ery Gadu-Gadu, bo właśnie nastąpiła wielka awaria Messengera. Nie wiadomo na ten moment, jak długo aplikacja będzie miała problemy i czy są one poważne.


Dzisiaj przed godziną 21 wiele osób zaczęło zgłaszać, że Messenger odmówił posłuszeństwa. Nie działa wysyłanie wiadomości, nie wczytują się te wcześniej wysłane, a sama aplikacja na komputerach w ogóle nie chce się wczytać.Skala problemu jest spora, gdyż na Facebookowych grupach ciągle pojawiają się osoby, które zgłaszają problem u siebie. Facebook na tę chwilę nie wydał żadnego stanowiska w sprawie, gdyż jest ona jeszcze bardzo świeża. Z pewnością w ciągu najbliższych godzin sytuacja się wyjaśni, o czym niezwłocznie poinformujemy. Tak natomiast prezentuje się mapa świata, która na czerwono pokazuje zgłoszenia użytkowników dotyczące awarii usługi:Aktualizacja 21:38 - Facebook szybko poradził sobie z problemem. Wszystko wskazuje na to, że Messenger po 30-minutowej awarii działa już poprawnie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.