Merghani zremixował

Merghani zremixował "Niepowstrzymanego" Gimpera

Piosenka Gimpera -"Niepowstrzymany" w formie Trap i R&B? Takie rzeczy tylko u Merghaniego! Nową serię na jego kanale zasubskrybowanym przez ponad 140 tysięcy osób zapoczątkował wrzucony wczoraj filmik, na którym Merghani przerabia znaną piosenkę Gimpsona.


Efekt końcowy  jego pracy możecie zobaczyć i usłyszeć na jego filmie:Widać, że zabawa muzyką daje Kubie dużo przyjemności, a na najnowszym filmiku sam przyznał, że twórczością w tym stylu zajmuje się już od dawna, lecz nigdy wcześniej nie trafiała ona do tak dużego grona odbiorców. Oprócz pokazanej w filmiku zabawy z remixowaniem utworów, YouTuber nagrał wcześniej też piosenkę z Matiaxem, która znajduje się na kanale Angel Boyz Gang.

Sprawdźcie sami, jak Kuba radzi sobie z mikrofonem:Wczorajszy film na kanale Merghaniego jest już drugą produkcją po jego 4-miesięcznej przerwie od nagrywania, a oprócz nowej serii już niedługo będziemy mogli zobaczyć więcej odcinków drugiego sezonu "Graj jak", w której Kuba będzie odwiedzał domy znanych graczy i pokazywał ich techniki gry. Więcej na temat powrotu tej serii możecie przeczytać klikając tutaj.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.