Merghani z nowym klipem do utworu AWAKE!

Merghani z nowym klipem do utworu AWAKE!

Ostatnio bardzo głośno było o nowej piosence Young Multiego oraz o jego debiutanckiej płycie, która już niedługo ujrzy światło dzienne. Michał jednak nie jest jedynym internetowym twórcom dzielącym się z fanami swoją muzyką. Podobnym szlakiem idzie Merghani, który właśnie opublikował nowy utwór!


Meghani muzyką zajmuje się już od dłuższego czasu. Kuba swoimi poczynaniami muzycznymi dzieli się chętnie z widzami podczas swoich streamów, na których często tworzy, albo przerabia muzykę. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych przeróbek  stworzonych przez Merghaniego, a zarazem najpopularniejszym filmem na jego kanale, jest parodia piosenki Bedoesa "Gang, gang, gang", którą Kuba przerobił na "Jem, jem, jem". Materiał zdobył w ciągu 6 miesięcy prawie 2 miliony wyświetleń.


Ostatni utwór Merghaniego, czyli "Dość", pojawił się w lipcu, jednak dzisiaj twórca powrócił do nas z klipem do nowej piosenki. "AWAKE" na kanale pojawiło się równo o 17. W teledysku do piosenki oprócz samego Merghaniego możemy zobaczyć Young Multiego, który także występuje w nagraniu. Koniecznie sprawdźcie nowy utwór!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.