Merghani wraca po blisko 4-miesięcznej przerwie!

Merghani wraca po blisko 4-miesięcznej przerwie!

Merghani - YouTuber z ponad 138 tysiącami subskrypcji na koncie, wraca do nagrywania po blisko 4-miesięcznej przerwie! Ostatni odcinek wrzucił 17 czerwca. Jeszcze dłużej trwała przerwa od nagrywania jego głównej serii pt. "Graj jak" - ostatni materiał opublikował bowiem 6 czerwca.


Seria "Graj jak" towarzyszy Merghaniemu już od czerwca 2015 roku. Do tej pory pojawiły się 22 materiały ukazujące to, jak grają profesjonalni gracze. Wszystkie z nich osiągały naprawdę świetne wyniki. Największym sukcesem okazał się film z Izakiem w roli głównej. Jego liczba wyświetleń na ten moment to ponad pół miliona!
Dziś doczekaliśmy się powrotu Merghaniego! Wrzucając pierwszy odcinek 2 sezonu "Graj jak", zapowiedział, że planuje następne filmy. Tym razem twórca będzie sam wbijał do YouTuberów oraz zawodowych graczy.


W dzisiejszym odcinku możemy dowiedzieć się na jak oraz na czym gra BOXDEL! W materiale tym, zobaczycie także jedną z najlepszych akcji YouTubera w CS:GO. Jakby tego było mało, możecie wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest gamingowa mysz firmy Roccat. Sprawdźcie sami:
Czekaliście na Merghaniego? Jak podoba Wam się pomysł na 2 sezon "Graj jak"? Piszcie w komentarzach!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg