Mega promocja w Biedronce! Najtańsze PlayStation 4 na rynku

Mega promocja w Biedronce! Najtańsze PlayStation 4 na rynku

Sieć sklepów Biedronka podobnie jak rok temu postanowiła zorganizować świąteczną przecenę na konsolę firmy Sony. Jeśli od jakiegoś czasu szukaliście taniej okazji, jest to dobry moment na złapanie ciekawej okazji.


Od wczoraj (12.12) w sieciach sklepu Biedronka można zakupić PlayStation 4 Slim z dyskiem 1TB za 1199 zł. Tradycyjna cena waha się między 1350-1500 zł. Dodatkowo dzięki zakupowi konsoli będziecie mieli okazję wybrać bezpłatnie dowolną grę z asortymentu sklepu. Jeśli nie będzie żadnej ciekawej na platformę PS4, nic straconego, można wybrać na dowolny system.

Promocja ma trwać do niedzieli, więc czasu nie ma dużo. Być może to jest idealna okazja na świąteczny prezent.

Więcej o specyfikacji oraz wyglądzie produktu firmy Sony dowiecie się z recenzji bloga SpidersWebDodatkowo jeśli jesteście zainteresowani technologią 4k, a brakuje Wam do idealnego zestawu telewizora, również w Biedronce dostępny jest 42-calowy telewizor marki Philips, który również jest dosyć tańszy od tradycyjnych cen tego modelu. Podsumowując, za 3200 zł można skompletować bardzo dobry zestaw dla prawdziwego zapaleńca gier.

WEŹ UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE I WYGRAJ NAJNOWSZE CALL OF DUTY


Zobacz także:

TOP10 najpopularniejsze filmy na świecie w 2016 r.

TOP10 najlepiej zarabiających YouTuberów na świecie

 

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.